ANSAMBL >>ŠIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ANSAMBL >>ŠIK

Arhiva Notnih zapisa
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Zadnje teme
» LAKI PINGVINI
Atrelje Terca narodne EmptyJuče u 7:24 am od Pajke

» Dragoslav Živanović Troša
Atrelje Terca narodne EmptyNed Apr 21, 2024 5:12 pm od Pajke

» Ljubomir Đurović
Atrelje Terca narodne EmptySub Apr 20, 2024 8:47 am od Pajke

» Dobrivoje Topalović
Atrelje Terca narodne EmptySub Apr 06, 2024 10:20 pm od Pajke

» JANA
Atrelje Terca narodne EmptyUto Mar 05, 2024 11:47 am od Pajke

» EXTRA NENA
Atrelje Terca narodne EmptyNed Mar 03, 2024 8:36 pm od Pajke

» Asim Bajrić
Atrelje Terca narodne EmptySub Mar 02, 2024 11:41 pm od Pajke

» Žika Ivković
Atrelje Terca narodne EmptyČet Feb 22, 2024 7:33 pm od Pajke

» Trazim note pesme
Atrelje Terca narodne EmptyPet Feb 16, 2024 9:28 am od Pajke

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Forum
Forum
Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


 

 Atrelje Terca narodne

Ići dole 
AutorPoruka
Pajke
Admin
Pajke


Broj poruka : 3444
Datum upisa : 05.06.2009
Godina : 63
Lokacija : Kucerak u Sremu

Atrelje Terca narodne Empty
PočaljiNaslov: Atrelje Terca narodne   Atrelje Terca narodne EmptyUto Feb 23, 2016 1:25 pm

Ako neko ima neku od ovih knjiga ili pesama pojedinacno i
zeli da se menja za neku knjigu ili pesmu neka se javi na pm
ili email rockpirat60@gmail.com
Kompletan spisak knjiga ima ovde
http://skypi.forumotion.com/t177-atelje-terca





Poslednji izmenio Pajke dana Pon Mar 07, 2016 10:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://ansamblsik.forumsr.com
Pajke
Admin
Pajke


Broj poruka : 3444
Datum upisa : 05.06.2009
Godina : 63
Lokacija : Kucerak u Sremu

Atrelje Terca narodne Empty
PočaljiNaslov: Re: Atrelje Terca narodne   Atrelje Terca narodne EmptyPon Mar 07, 2016 10:08 pm

+EVERGRIN MELODIJE (2 deo) br.39
Besame mucho-Tico,tico-Georgija-Zelena polja-I had to kiss you-never on Sunday-Misty
A man,a woman-Čardaš-Szep asszonynak kurizalok.

P.S.Oznacene crveno nedostaju!
Gde je + ostalo imam
Oznacene plavo imam



HITOVI NARODNE MUZIKE br.86
Ti bi mogla da mi budeš  kćerka-Zato(Džej)Pije mi se-Otišlo ti srce u pogrešne ruke(Mile Kitić)
Konobaru vrati pare-Popravi mi raspoloženje(Igor Lugonjić) Navali narode-Otišlo  je moje milo(Bane Bojanić) Adrijana(Dado) Ni krivani dužna(Stoja)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.87
Mala žena-Jovančica(Goca Lazarević)Dokaz-Suze s'ledom-Crni sneg-Kroz crveno(Ceca Ražnatović) Oro,osmoro-Dolari,marke(Jelena Karleuša) Uzmi me za ruku(Anica) O-pa,o-pa(Dara Buba-mara)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.88
Vidi,vidi ko je došo-Ginem,ginem-Zar  se stvarno rastajemo-Nisi jedina(Nedeljko  Bajić-Baja)Rani me,rani-Daj reci da-Jesen dođe rano moja-Belu ružu ubrala si(Beki Bekić) Danijela(Bora Drljača)Verovao sam tebi(Šaban Šaulić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.89
Pomračenje sunca-Kolovođa-Gde si ti-Ali baba-Ti me podsećaš na sreću(Brena)
Ti za ljubav nisi rođena(M.Rokvić)Biće bolje(Z.Brunclik)Nije ti ovo Amerika-Rođendan
(Aca Lukas)Godinama(Dino Dervišhalidović&Ivana Banfić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.90
Plavo leto-Ljubi me i ništa ne pitaj(Medeni mesec)Sama-Ostani-Svremena na vreme
Nemam ja milion sudbina-Ceo život jedna lubav(DraganaMirković)
Alal vera(Nataša Đorđević)Kaznio me život(Gordana Božinovska i Enes Begović)
Ako me voliš(Lj.Aličić)

+STARI  HITOVI br.91
Umoran je stari  ciga(***)Buket belih hrizantema(Zoran Jovanović)Ah'ljubav,ljubav(Nedžad Salković)Mito bekrijo(Vasilija Radojčić) Šumadijo,Šumadijo(Rade Petrović)
Stani da se pozdravimo(***)Niko ne zna šta smo bili(M.Babić)Beogradski mali pijac(Tozovac)Plači al'digni glavu(Lj.Aličić)U postelju bolan leć' ću(Lj.Aličić i Š.Šaulić)

HITOVI NARODNE MUZIKE 103
Bezobrazno zelene-Dajte neku lošu-Prava ljubav godine nebroji(Željko Samardžić)Slike u oku-Sve se osim tuge deli-Crni oblak(Luis)Pravo na ljubav(M.Rokvić)Tvoj  pogled(Suzana Jovanović)Al’pred bogom moja je(Lj.Aličić)Haljinica boje lila(T.Babović)

+STAROGRADSKE MELODIJE br.115
Sonja-Dve gitare-Ublazi nemir moj-Zivot je lep-Mislio sam da je zivot-Bele ruže,nežne ruže
Kad bi ove ruže male-Teško mi je zaboraviti tebe-Dve krvave ruže-Svi mi kažu.


STARI HITOVI  br.117
Ne kunite crne oči(V.Zmijanac) Ej’ da mi je(D.Topalović)Jelena(Toma Zdravković)Beli labud Sibirski vetrovi(Cakana)Ispravite grešku njenu(Džej)Oprosti mi što mislim na tebe(Goca Lazarević)Pjesme iz mog zavičaja(Nešo Lutovac)Oj meseče zvezdo sjajna(Lepa Lukić)
Zaplela se kosa devojačka(Staniša Stošić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.120
Opušteno(Aco Pejović) Žena starija(Stoja) Ikona(Boža Nikolić) Na mojoj strani krevet(Sanja
Đorđević)
Oaza sreće(Zlata Petrović)Eh,kad bi ti-Dišem za tebe(Šako Polumenta)Ona,ona(Darko Filipović)Pucaj mi u srce(Sanja Ćukteraš)Pokušala ja sam(Tanja Savić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.121
Tako mlada-Zašto me u obraz ljubiš(Tanja Savić)Prevari me-Votka(Slavica Ćukteraš)
Dođi i uzmi me(Seka Aleksić) Sve mi tvoje nedostaje(Đani)Jedan kao ja(Igor Popović&Džej)Ko te ljubi ovih dana(Saša Matić)Kad sam dječak bio(Marko Bulat&Ferid Avdić)Lepa Maro(Ljuba Aličić)

KOLA  br.123
Prokupčanka-Merak čoček-Senino oro-Skadarlijsko kolo-Veselo oro-Šeretsko koloVlaška oluja-Smederevka(nova)Ljubišino kolo

HITOVI NARODNE MUZIKE br.124
Kraljica-Hirošima-Reci gde smo mi (Seka Aleksić) Brushalter (Olja Karleuša) Rio (Sejo Kalač) Da ne vidi ona (Danijela Vranić) Metak( Stoja) Ovi zidovi (Dara Bubamara) Ostrvo tuge (Selma) Ništa drugo osim para nemam (Saša Matić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.126
Pusti me(Indira Radić) Samo ljubim (Luis) Na duši će nositi život moj (Nemanja Nikolić) Nema te,nema (Aco Pejović) Sve ljubavi nove (Keba) Rado bi te mi (Ćira-Steva-Darko-Rada) Noćna ptica (Ivan Plavšić) Sto ratova (Anabela I Mia) Zvijezda tjera mjeseca (Narodna) O sole mio

HITOVI NARODNE MUZIKE br.127
Nije ljubav trag na hartiji (Saša Matić) Cvećar (Keba) Zavet (Topalko) I uvatru i u vodu – Idi s’njom - Što je bilo moje (Seka Aleksić) Svaka tuga traži druga (Baja) Gade (Milica Todorović) Imati, pa nemati (Džej) Fenomenalno(Cira)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.128
Muštuluk (H.Džinović) Zlatnik (Tanja Savić) Pustila sam da me miluje po kosi – Stani dušo da te ispratim (Ilda Šaulić) Miljacka (Halid Bešlić) Česma (Mina Kostić) Nije život jedna žena (Miroslav Ilić) Idi, idi moja vilo – To mi nije trebalo ( Dona Ares) Ivanova korita (Merima Njegomir)


Poslednji put izmenio Pajke dana Ned Apr 10, 2016 7:41 am, izmenio ukupno 9 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://ansamblsik.forumsr.com
Pajke
Admin
Pajke


Broj poruka : 3444
Datum upisa : 05.06.2009
Godina : 63
Lokacija : Kucerak u Sremu

Atrelje Terca narodne Empty
PočaljiNaslov: Re: Atrelje Terca narodne   Atrelje Terca narodne EmptySub Mar 19, 2016 8:26 am

Zahvaljujuci kolegama bratu Vergasu,nenadns,Ivica M.Slave Accordion i Korda
ostalo je 20 ak knjiga koje nedostaju u ovoj ediciji s'tim da za neke pesme postoje
notni zapisi od drugih zapisivaca.

_________________
Prijavi neispravan link
https://ansamblsik.forumsr.com/t389-neispravan-link
Nazad na vrh Ići dole
https://ansamblsik.forumsr.com
Sponsored content





Atrelje Terca narodne Empty
PočaljiNaslov: Re: Atrelje Terca narodne   Atrelje Terca narodne Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Atrelje Terca narodne
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Atelje Terca
» Atelje Terca Zabavne
» Narodne
» Narodne
» Originalni notni zapisi pesama i kola za harmoniku

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ANSAMBL >>ŠIK :: Ansambl Šik :: Za članove :: Trampa-Razmena notnih zapisa-
Skoči na: